info@vahidkit.com
menuordersearch
vahidkit.com

قوانین و ضوابط فروشگاهی

جستجو
(2)
(0)
قوانین و ضوابط فروشگاهی
به  فروشگاه اینترنتی وحید کیت خوش آمدید
 
 
برای خرید از فروشگاه کافیست پس از انتخاب سفارشات خود به کمک مرور کردن شاخه ها و اضافه کردن آن به سبد خرید و سپس با زدن دکمه پرداخت نهایی و عضویت در فروشگاه ( پر کردن فرم آدرس و نام و نشانی خود ) و ادامه مراحل خرید و تائید سفارش خود ، بصورت اتوماتیک به سایت پرداخت الکترونیکی بانک ملت متصل شده و با داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب ، به راحتی و بصورت آنلاین هزینه سفارشات خود را پرداخت نمائید تا سفارشات شما در زمان لازم بسته بندی شده و به اداره پست جهت ارسال به آدرس شما تحویل گردد .
 
نکات مهم و قابل توجه :
 
 
1- شما برای انتخاب ، خرید ، پرداخت و حتی دریافت کالای خود نیازی به خارج شدن از منزل یا محل کار خود ندارید ، کافیست شما دسترسی به اینترنت داشته باشید و همچنین دارای یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب باشید . ( کارت شما باید معتبر و دارای کد cvv2 و رمز دوم یا اینترنتی و تاریخ انقضاء باشد )
 
2- بسته بندی و ارسال کالاهای خریداری شده ، حداکثر ظرف مدت 72 ساعت ( 3 روز کاری ) انجام می گیرد . به عبارت دیگر سفارشات شما حداکثر 3 روز بعد از دریافت وجه و سفارش موفق ، تحویل اداره پست شده و بصورت پیشتاز ارسال می گردد . زمان رسیدن کالا به مقصد هر شهر متفاوت بوده و بستگی به سیستم پستی دارد ( متوسط این زمان بین 2 تا 4 روز کاری است ) ضمناً در صورتیکه وزن و یا حجم سفارشات شما بیش از میزان مشخصی باشد ، سفارش شما با پست پیشتاز ارسال نخواهد شد .
بدیهی است که در صورنیکه زمان سفارش شما به روزهای آخر هفته و تعطیلات دیگر برخورد کند ، به زمان رسیدگی و بسته بندی و ارسال کالا اضافه خواهد شد .
 
3- هنگام عضویت در فروشگاه و ثبت مشخصات و آدرس پستی خود و ایمیل خود ، دقت لازم و کافی را مبذول دارید تا اطلاعات کاملاً صحیح وارد نمائید ، زیرا در صورت اشتباه بودن ، بسته سفارشی شما بدستتان نخواهد رسید و مسئولیت این کار بعهده شخص شماست . ضمناً با یکبار عضویت در سیستم و بخاطر سپردن email و کلمه عبور خود کلیه مشخصات شما در سیستم ثبت و ضبط شده خواهد ماند . ضمناً از آنجائیکه همین آدرس اعلام شده شما عیناً بصورت لیبل بر روی کارتن سفارش شما نصب می شود لذا بهتر است که آدرس خود را هنگام وارد کردن به زبان فارسی تایپ کنید .
 
4- افدام به خرید از فروشگاه اینترنتی وحید کیت به منزله قبول شرایط و مقررات فوق می باشد . 
 
وحید کیت پیشاپیش از حسن نظر و خرید اینترنتی شما عزیزان کمال تشکر را دارد.
وحید کیت
خراسان رضوی-مشهد-خیابان سعدی-پاساژمهتاب-طبقه منهای1-الکترونیک و روباتیک وحیدی 05132216001-05132256887
aparatgooglefacebooktwiteryoutelegramundefined